Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

seçme masallardan pembe düşler değil.. eğitim istiyoruz...!

3 posters
YazarMesaj
Elif Duygu

seçme masallardan pembe düşler değil.. eğitim istiyoruz...! Empty
MesajKonu: seçme masallardan pembe düşler değil.. eğitim istiyoruz...!   seçme masallardan pembe düşler değil.. eğitim istiyoruz...! EmptySalı Ara. 15, 2009 11:09 am

öyLeki kendi milletinin,vatanının ;genç umutlarına cevap bile vermekten aciz ögretmen kitlesinde yetişiyoruz..
Eğitim en büyük hakkımızken..Bu durum bizi kendi paramızla(zarzor..) okumaya yöneltiyor..
onLarda aynı sıralardan geldikleri,aynı zorlukları cektikleri halde zorları neydi..
Faşistleşmekk..tek yaptıkları buydu...oku,çalış ,et eyle derken..yardım elini uzatmayanlarda onlardı..
aslına bakarsak herşey fasa fiso..iş ögrencide yani sende ! bitermiş...
doğru oldugu kadar da yanlıs bi cümle..
hangi genç umut haksızlıgın veya sömürülmüşlügün karsısında herseyi bırakıp; ezilerek ..büzülerek ..
diğerleri gibi çalışmayı sindirebilir...
bir şeylere baş kaldırmak..hor görünsede onlarda..
eğitimi gelecek kuşaga daha Eşit ve daha Adil bırakmak bizim görevimiz oldu...
okullarda hikaye kitapları değil bilgi,ilim kitapları okumak istiyoruz...
ÖSS'de sorumlu olacagımız konuların hikaye kısımlarını değil içeriğini öğrenmek istiyoruz...!
gereksiz dersleri gözümüze sokup(ekonomi,proje..vb..); ÖSS 'de bizi üniversitelere taşıyacak derslerle haşır neşir olmamızı engelleyen
derslerle ugrasmak istemiyoruz...!!
ezBer değil ... emeğin değer gördüğünü görmek istiyoruz..!

En son Elif Duygu tarafından Çarş. Ara. 23, 2009 10:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
leğen

leğen

MesajKonu: Geri: seçme masallardan pembe düşler değil.. eğitim istiyoruz...!   seçme masallardan pembe düşler değil.. eğitim istiyoruz...! EmptyÇarş. Ara. 16, 2009 4:30 am

emeğin türkiyesi olması için mücadele istiyoruz diyek.
erkek lisesi

MesajKonu: Geri: seçme masallardan pembe düşler değil.. eğitim istiyoruz...!   seçme masallardan pembe düşler değil.. eğitim istiyoruz...! EmptyÇarş. Ara. 23, 2009 9:50 pm

******ün türkiyesini anlamadım ben. Demokratik lise talebimizle nasıl bağdaştırmalıyız?
Elif Duygu

MesajKonu: Geri: seçme masallardan pembe düşler değil.. eğitim istiyoruz...!   seçme masallardan pembe düşler değil.. eğitim istiyoruz...! EmptyÇarş. Ara. 23, 2009 10:32 pm

yanls algılandı arkadaslar degistirdim yazının sonunu...

seçme masallardan pembe düşler değil.. eğitim istiyoruz...!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Poli-teknik eğitim
» Fransa’da eğitim ve posta görevlileri grevde