Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ilginç ilgilenin lütfen !!!!!

2 posters
YazarMesaj
blade

ilginç ilgilenin lütfen !!!!! Empty
MesajKonu: ilginç ilgilenin lütfen !!!!!   ilginç ilgilenin lütfen !!!!! EmptyPaz Ara. 06, 2009 9:53 pm

geçen gün bir cocukla konustum cocuk kenan evren lisesine gidiyormus bende kenan evrenden konu actım ve cocuk kenan evreni sevdiğini desteklediğini söyledi neden dediğimde ise o dönemler insanlar silahlı mücadele yapıyordu bunu engellemek için de darbe yaptı dedi ve herseyi bitirdiğini söyledi.ben su anda silahlı mücadele olduğunu biliyorum peki sizce nasıl durum?kenan evren iyi mi yaptı darbe ile herseye cözüm buldu mu su anda silahlı mücadele veya demokratik mücadele yok mu?
server_bedi

server_bedi

ilginç ilgilenin lütfen !!!!! Empty
MesajKonu: ........   ilginç ilgilenin lütfen !!!!! EmptyÇarş. Ara. 09, 2009 10:33 pm

burada sanmıyorum ki kenan evrenin yaptıklarına 'iyi yaptı' gibi bir tepki gösteren olsun... ben şunu söylemek istiyorum(sorunun cevabını). şuan yürüttüğümüz mücadeleyi örnek gösterdiğimizde o dönemin mücadele hattını miras alarak aslında yaşadığımız dönemin sömürgecilik anlayışına karşı mücadele çizgimizi belirliyoruz. 68'lerde emperyalizme karşı mücadele, 80 sonrası demokrasi mücadelesinde olduğu gibi aslında bizler her alanda hak mücadeleleri dediğimiz kavramı taşıyoruz/yürütüyoruz. mahalalerde barınma, sağlık, eğitim hakkı , üniversite ve liselerde ise parasız-bilimsel nitelikli eğitim mücadelesi veriyoruz.

ilginç ilgilenin lütfen !!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası