Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Karşıyaka Merkez Anadolu Lisesi

3 posters
YazarMesaj
server_bedi

server_bedi

Karşıyaka Merkez Anadolu Lisesi Empty
MesajKonu: Karşıyaka Merkez Anadolu Lisesi   Karşıyaka Merkez Anadolu Lisesi EmptyPtsi Kas. 30, 2009 9:51 pm

Karşıyaka Kız Meslek Lisesi'nin yazın yapılması gereken tadilatlar ekim ayında başladı. Eğitim yılının başlamasıyla öğrenciler okullarına gidemedikleri için farklı okullara dağıtıldılar. Bu okullardan biri de Karşıyaka Lisesi. Öğleden sonra gelen Kız Meslek Lisesinin çıkış saati 20.00 ve tadilat için öğrencilerden para toplanıyor.
Kısaca, öğrencilerden para bulabilmek için tadilatı geciktirdiler. Bu gibi olaylar İzmir'de 4-5 lisede de var.
venceremos

MesajKonu: Geri: Karşıyaka Merkez Anadolu Lisesi   Karşıyaka Merkez Anadolu Lisesi EmptyCuma Ara. 04, 2009 9:46 pm

Arkadaşlarımıza destek olmalıyız...
server_bedi

server_bedi

MesajKonu: ..............   Karşıyaka Merkez Anadolu Lisesi EmptyCuma Ara. 04, 2009 9:48 pm

benim bildiğim kadarıyla birçok lisede böyle olaylar oluyormuş...
la-la1992

MesajKonu: ...............   Karşıyaka Merkez Anadolu Lisesi EmptyCuma Ara. 04, 2009 9:58 pm

evet ismini hatırlamıyorum ama bir lisede öğrencileri okullardın çok daha uzak bir yere göndermişlerdi. baya yankılanmıştı olay izmir'de.
server_bedi

server_bedi

MesajKonu: ....   Karşıyaka Merkez Anadolu Lisesi EmptyCuma Ara. 04, 2009 10:14 pm

duydum o olayı hatta öğrencilerle veliler olayı büyütmeye çalışmışlardı. Öğrenci normalde okuluna yürüyerek gidebiliyorken, götmek zorunda bırakıldı yeni okuluna servisle gitmek zorunda kalıyordu.

Karşıyaka Merkez Anadolu Lisesi
1 sayfadaki 1 sayfası