Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Genç Umutçu Ali Şiar Yalçın’ı trafik kazasında kaybettik

4 posters
YazarMesaj
venceremos

Genç Umutçu Ali Şiar Yalçın’ı trafik kazasında kaybettik Empty
MesajKonu: Genç Umutçu Ali Şiar Yalçın’ı trafik kazasında kaybettik   Genç Umutçu Ali Şiar Yalçın’ı trafik kazasında kaybettik EmptyPtsi Kas. 30, 2009 9:33 pm

Muğla'nın Bodrum ilçesinde meydana gelen bir trafik kazasında Liseli Genç Umut’çu Ali Şiar Yalçın'ı kaybettik. Arabada bulunan iki liseli ise ağır yaralı.

Turgutreis-Bodrum Karayolu Konacık beldesi Beylik Kırlar mevkisinde meydana gelen kazada, liselilerin içinde bulunduğu otomobil kontrolden çıkıp takla atarak yanmaya başladı. Yoldan geçen vatandaşlar tarafından araçtan çıkarılan liseliler, Bodrum Devlet Hastanesi ve Özel Bodrum Hastanesi'ne kaldırdılar. Liselilerden ikisi vücutlarındaki ağır yanık sebebiyle helikopterle Denizli Devlet Hastanesi'ndeki yanık ünitesine taşındılar. Ali Şiar Yalçın, helikopterde hayatını kaybetti. Ağır yaralı liselilerden Ogün Temelli bacağını kaybederken, Raif Kaya’nın omuriliğinde hasar tespit edildi.

Ali Şiar Yalçın’ın sınıf arkadaşları, onu anmak için dört saat boyunca Turgutreis-Bodrum yolunu trafiğe kapatarak bir yürüyüş gerçekleştirdi. Yeni adımları atılan Bodrum Genç Umut çalışmasına güç kaynağı olan Ali Şiar'ı arkadaşları “çalışkanlık” ile beraber tanımlıyorlardı. Bodrum Liseli Genç Umut, Ali Şiar Yalçın ile ilgili olarak, “Mücadelenin önlerinde duran, akıllı ve cesur arkadaşımızı kaybetmenin üzüntüsü içindeyiz” dedi. Ali Şiar Yalçın lise birinci sınıftaydı.

Muğladan herhangi bir arkadaş bize bilgi verebilirmi? Benim daha yeni haberim oluyorda. Çok fena oldum sendika.org'ta görünce. Yanlış okumuyorum değil mi? Ne zaman oldu onu bile bilmiyoruz.
gencumut_antayla

gencumut_antayla

MesajKonu: Geri: Genç Umutçu Ali Şiar Yalçın’ı trafik kazasında kaybettik   Genç Umutçu Ali Şiar Yalçın’ı trafik kazasında kaybettik EmptySalı Ara. 01, 2009 12:15 am

YOLDAŞIMIZA BENDE COK ÜZÜLDÜM AİLESİNE BAŞSAĞLIGI VE SABIR DİLİYORUM... COK KÖTÜ BİR DURUM... YARALI YOLDAŞLARADA BİR AN ÖNCE SAĞLIKLARINA KAVUŞMALARI DİLEĞİYLE BÜTÜN SEVGİMİ YOLLUYORUM... ORDAKİ YOLDAŞLARDAN BİRİLERİ BİLGİLENDİRSE BİZİ DAHA GÜZEL OLUR ELİMİZDEN GELEN BİRŞEY VARSA YAPALIM...
leğen

leğen

MesajKonu: Geri: Genç Umutçu Ali Şiar Yalçın’ı trafik kazasında kaybettik   Genç Umutçu Ali Şiar Yalçın’ı trafik kazasında kaybettik EmptySalı Ara. 01, 2009 4:24 pm

yaklaşık bir hafta kadar önce olmuş arkadaşlar. evet gerçekten çok üzücü bir durum. bodrumdaki arkadaşlara sabır diliyoruz.
la-la1992

MesajKonu: ................   Genç Umutçu Ali Şiar Yalçın’ı trafik kazasında kaybettik EmptySalı Ara. 01, 2009 10:45 pm

evet sendika.org da da okumuştum. arkadaşlara sabır diliyorum...

Genç Umutçu Ali Şiar Yalçın’ı trafik kazasında kaybettik
1 sayfadaki 1 sayfası