Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Türkiye'nin En İyi Rock Grubu : DUMAN

4 posters
YazarMesaj
esra-

Türkiye'nin En İyi Rock Grubu : DUMAN Empty
MesajKonu: Türkiye'nin En İyi Rock Grubu : DUMAN   Türkiye'nin En İyi Rock Grubu : DUMAN EmptySalı Kas. 24, 2009 4:14 pm

Bence Rock Müziğin En önemli grubu Duman'dır..Hem şarkılarıyla , Hem de Siyasi duruşuyla Hep Destek Tam Destek Veriyorum Very Happy !!!
gencumut_antayla

gencumut_antayla

MesajKonu: Geri: Türkiye'nin En İyi Rock Grubu : DUMAN   Türkiye'nin En İyi Rock Grubu : DUMAN EmptySalı Ara. 01, 2009 12:29 am

EN İYİ OLMASADA İYİ GRUPLARDAN BİRİSİ BENCE DUMAN Smile clown
server_bedi

server_bedi

MesajKonu: Geri: Türkiye'nin En İyi Rock Grubu : DUMAN   Türkiye'nin En İyi Rock Grubu : DUMAN EmptySalı Ara. 01, 2009 10:25 pm

Bazı şarkılarından hoşlanmasamda iyi grup Very Happy
venceremos

MesajKonu: Geri: Türkiye'nin En İyi Rock Grubu : DUMAN   Türkiye'nin En İyi Rock Grubu : DUMAN EmptyCuma Ara. 04, 2009 10:12 pm

1- En iyisi diyemeyiz.
2- Şöyle bir durum var ki siyasi görüşleri bizimkiyle pek tutmuyor. Biraz yakın ama...
3- Nerdeyse tüm şarkılarını severim; ancak en iyisi diyemeyiz.
4-Nirvana'yı Türkçe'ye güzel uyarlamışlardır. Amerika'da birçok konser verdiler.
5- En sevdiğim yanları müzikleri kafayı öyle bir uyuşturuyor ki sonra kendine gelince çok hoş oluyorsun. Tabi ki bunu herkes sevmez. Sonuçta uyuşmuş bir beyin işe yaramaz Very Happy
server_bedi

server_bedi

MesajKonu: .......   Türkiye'nin En İyi Rock Grubu : DUMAN EmptyCuma Ara. 04, 2009 10:16 pm

ben uyuşturmasını sevmiyorum da Very Happy 1-2 tane parçası var hoşuma gidiyor. Mesela, 'Senden Daha Güzel'
venceremos

MesajKonu: Geri: Türkiye'nin En İyi Rock Grubu : DUMAN   Türkiye'nin En İyi Rock Grubu : DUMAN EmptyCuma Ara. 04, 2009 10:57 pm

server_bedi demiş ki:
ben uyuşturmasını sevmiyorum da Very Happy 1-2 tane parçası var hoşuma gidiyor. Mesela, 'Senden Daha Güzel'

Evet evet, Very Happy onu birço kişi seviyor.

Rock müzik çok kapsamlı bir müzik takip etmek çok zevkli ama zor. O kadar çok üretim var ki bu alanda. Ülkemizde underground piyasada özellikle. Güney amerika ülkelerinden de çok güzel protest rock müzik tıngırtıları geliyor. Türkiye'de daha fazla kurulur protest gurup inşallah. Bazı faşist guruplar bu piyasada çok yer tutuyor.
esra-

MesajKonu: Geri: Türkiye'nin En İyi Rock Grubu : DUMAN   Türkiye'nin En İyi Rock Grubu : DUMAN EmptyC.tesi Ara. 05, 2009 7:55 pm

Very Happy Very Happy yorumlar güzel hakikaten ... Very Happy

Beyni uyuşturuor hakikaten işe yarıyor ama Very Happy sonra daha iyi toparliosun kafayı ..Very Happy neyse zaten Bence en iyi rock grubu dedim Very Happy genelde de rap dinlerim zaten..=)
gencumut_antayla

gencumut_antayla

MesajKonu: Geri: Türkiye'nin En İyi Rock Grubu : DUMAN   Türkiye'nin En İyi Rock Grubu : DUMAN EmptyPtsi Ara. 07, 2009 2:26 am

almora'yı tavsiye edebilirim güzel bir tarzları var siyasi cizgileri daha saglam hem...

Türkiye'nin En İyi Rock Grubu : DUMAN
1 sayfadaki 1 sayfası